04:35
31.05.2020
(час київський)

Тендери в Україні

У нашому законодавстві офіційного визначення «відкриті тендери» не існує. Але даний термін часто використовують в період практичної діяльності для позначення тендеру і тендерної закупівлі, торги в яких можуть організовувати будь-які компанії, які виявили бажання вступити в боротьбу за пропонований контракт і здатні забезпечити повне і чітке дотримання всіх умов, які може висувати замовник.

Проведення тендер Україні даного виду характерно практично для будь-якої сфери діяльності - це можуть бути тендери в Україні щодо закупівлі комп'ютерної техніки, тендери із закупівлі медичного обладнання та медикаментів або конкурси на отримання будівельних сертифікатів. Якщо обговорювати ринок державного замовлення, то поняттю відкритих тендерів біліше всього буде відповідати визначення «відкриті торги».


Для того щоб проводити тендери Україна, в такому випадку необхідно починати з публікації в засобах масової інформації (газети, журнали, радіо, реклама в інтернеті і по телевізору) оголошення про час початку торгів і про місце їх проведення, обсягу закупівель і предмета проведення, найменувань представляються товарів, адреси офіційного замовника, а також багатьох інших відомостей. Такий вид оголошення про відкриття тендерних торгів грає роль до залучення потенційних покупців на тендерні торги.

Далі, відкриті тендери України на увазі під собою організацію повного та вільного розповсюдження тендерних документів, які містять у своєму складі, поряд з різноманітною необхідної для потенційного покупця товарів на торгах інформацією, і критеріями оцінки різних пропозицій на конкурсних торгах. У тому числі, його відкриттю чекають медичні тендери, головною метою яких є закупівля передового медичного обладнання або нових лікарських препаратів, то в основному переліку критеріїв обов'язково повинно згадуватися необхідність наявності та пред'явлення заявниками необхідних сертифікатів якості та відповідності всім нормам і вимогам, встановленим законодавством.

Проведення конкурсних тендерів відкритого виду може початися з запиту всіх цінових пропозицій. Таким чином, надходять при масовій закупівлі нескладних товарів, послуг чи робіт у разі постійної наявності функціонуючого сегменту ринку. Кількість постачальників і виробників на даному відкритому тендері зазвичай не зовсім велике, для того щоб не ускладнювати процедуру вибору через занадто великої кількості різноманітних пропозицій.

Якщо обговорювати вже раніше згадані медичні види тендерів, то в такому випадку мова може піти, наприклад, про придбання рідко зустрічаються лікарських препаратів. Відкриті види тендерів закінчуються розглядом всіх заявок, що надійшли і визначенням одного переможця, з яким внаслідок проведених дій полягає контракт на поставку медикаментів.

Якщо ви потребуєте в закупівлі певного виду товарів, то розміщуйте свою заявку у відкритих тендерах, і ви гарантовано отримаєте величезну кількість найвигідніших пропозицій. Якщо ви є продавцем і шукаєте для себе покупця, вам необхідно для початку подивитися поточні аукціони, можливо, ваш товар уже комусь необхідний. Слід починати з перегляду щойно створених тендерів, для того щоб бути першим за наявності необхідної вам позиції. Лідируючим містом по проведенню тендерів залишається Київ, так як він є столицею України.

Одна з найбільш важливих і затребуваних галузей, в яких проводяться різноманітні види тендерів - це будівництво. У розділі відкритих тендерів ви зможете побачити тільки що відкриті аукціони на проведення проектних і будівельних робіт. Так як обсяги будівництва в Україні зростають з кожним днем, не забувайте проглядати будівельні аукціони по регіонах України.

Реєструйтеся на нашому сайті по проведенню різних аукціонів і до ваших послуг всі відкриті види тендерів України, які проводяться в усіх регіонах України: Київ, Львів, Донецьк, Севастополь і т. д. У нас завжди ви зможете знайти в наявності найрізноманітніші відкриті аукціони!