02:20
31.05.2020
(час київський)

Отримати ЭЦП

 

Акредитація ЦСК для роботи в системі здійснюється Центральним засвідчувальним органом Міністерства юстиції України (ЦЗО). Акредитація підтверджує компетентність ЦСК надавати послуги в галузі використання електронного цифрового підпису. АЦСК "UPG PKI" ТОВ "ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП" є акредитованим в ЦЗО.

Для того, щоб отримати засоби електронного цифрового підпису необхідно виконати наступні дії:

1) Необхідно предати документи в АЦСК "UPG PKI" (список документів), які прикріплюються до заяви на формування сертифіката. При доставці документів довіреною особою, необхідний оригінал довіреності, що підтверджує правомочність дій довіреної особи від юридичної особи (фізичної особи-підприємця), який подає документи до АЦСК від імені юридичної особи (фізичної особи-підприємця).

2) Сплатити згідно "Публічного договору про надання послуг електронного цифрового підпису підписаний ЕЦП Директора ТОВ" Юкрейн Проперті Груп "Козлова В.В." вартість електронного ключа в розмірі 100 грн. Форму договору можна переглянути за наступним посиланням (реквізити до оплати ЕЦП знаходяться в шаблоні договору).

3) Перейти за посиланням та заповніть форму (попередньо вставте флеш-накопичувач в USB роз'єм комп'ютера):

Для получения ЭЦП заполните регистрационную анкету

4) Збережіть секретний ключ key.p8, який сформується на флеш-накопичувачі після генерації запиту.

5) Після перевірки адміністраторами АЦСК відповідність форми запиту і висланих документів генерується сертифікат користувача, який замовнику висилається поштою або він може завантажити його на сайті АЦСК.

Контакти з питань отримання ЕЦП:

Тел / Факс: (044) 453-22-88

E-mail: info@ca.upg.kiev.ua