04:45
31.05.2020
(час київський)

Наші переваги

ТОВ Універсальні Електронні Торговельні Системи

Для того щоб зрозуміти, що електронний торговельний майданчик - це майбутнє української торгівлі, достатньо оцінити ситуацію, що склалася на сьогоднішній день у сфері державних закупівель. Плавний перехід від «живих» торгів до торгів електронним вже розпочато, ще трохи часу і державні тендери в Україні будуть проводитися виключно на спеціалізованих Інтернет-ресурсах.

Чи дасть такий стан справ поштовх до розвитку бізнесу? Безумовно! По-перше, істотне зниження витрат на закупівельну діяльність дозволить вітчизняним підприємствам вкладати заощаджені кошти у власний розвиток. По-друге, при інших рівних умовах лідируючі позиції на українському ринку стануть займати компанії, що пропонують більш якісний товар/послугу.

Ще один вагомий аргумент на користь ЕТП: при проведенні великих угод навіть незначний відсоток економії - це вже пристойна сума!

Це важливо! Визначити, чи ефективний торговельний майданчик, на якій Ви хочете провести аукціон або тендери в Україні, можна тільки після безпосередньої роботи на ній.

ТОВ Універсальні Електронні Торгові Системи - ваша зручна ЕТМ!

Незалежно від того, що Ви хочете провести: аукціон чи тендер в Україні, ми б хотіли, щоб наш торговаий майданчик був оцінен Вами з точки зору Ваших переваг.

Ваші вигідні умови:

  • Надійність! Наша компанія, створена на базі акредитованого центру сертифікації ключів ТОВ «Юкрейн Проперті Груп», пройшла перевірку часом. За більш ніж 5 років свого існування ми встигли напрацювати не тільки постійну базу клієнтів, а й практичні навички, що дозволяють нам здійснювати торговельні операції практично в будь-якому сегменті ринку.
  • Практичність! Наш торговий електронний майданчик в режимі перегляду (без застосування ЕЦП) підтримується різними мобільними пристроями.
  • Оперативність! Подана протягом робочого дня заявка на отримання ЕЦП обробляється дуже швидко - від 5 хвилин до 1 години. Після чого Ви можете організовувати закупівлю або ж брати участь у торгах.
  • Законність! Згідно діючій законодавчій базі України, посилена ЕЦП прирівнюється до оригінальної підпису, поставленого на паперовому носії. ЕЦП, отримана в нашому Центрі Сертифікації, відповідає всім нормативним вимогам, встановленим українським законодавством.
  • Цінова доступність! Ми пропонуємо найнижчі ціни на ЕЦП в Україні. Вартість одного року обслуговуючи ЕЦП складе всього лише 100 (!) Гривень, а регулярні акції зроблять нашу взаємодію ще приємніше.
  • Комплексність! Ви можете довірити нам проведення аукціонів та тендерів в Україні від Вашого імені. Все, що для цього необхідно - вибрати нашу компанію в якості довіреної особи, оформити довіреність і надати нам ввідні дані для торгів. Всі інші клопоти ми візьмемо на себе.
  • Безпека! Ми не працюємо з неблагонадійними аукціонерами і організаторами! Ретельна перевірка документів кожного учасника і найсуворіший контроль поведінки кожного користувача в рамках нашої ЕТП здійснюється регулярно. Злісні порушники або особи, не вселяють довіри по ряду об'єктивних і доказових фактів, видаляються без права на відновлення в системі.

Ознайомившись з нашим торговим майданчиком в дії, Ви зможете більш детально оцінити всі її переваги.