03:10
31.05.2020
(час київський)

Навчання

Запрошуємо Вас взяти участь у наступному семінарі, надсилайте заявки на ел. адреса: info@tender-me.com.ua або за тел. (044) 453-22-55. Місце і час проведення семінару буде повідомлено додатково.


Практичний семінар у Харкові

23 квітня 2013 в м. Харкові відбувся практичний семінар з роботи на електронній торговельній площадці (ЕТМ). В ході проведення семінару були розглянуті можливості ЕТМ як для комерційних організацій так і для державних підприємств. Детально були розглянуті питання по реєстрації на ЕТМ та процедура проведення аукціону, за якими був показаний відео курс. Також на семінарі розглянули питання щодо використання електронного цифрового підпису на ЕТМ.


Другий практичний семінар

5 лютого 2013 компанія ТОВ «Універсальні торговельні електронні системи» провела черговий безкоштовний практичний семінар по роботі з електронним торговельним майданчиком. На семінарі були присутні представники комерційних, державних підприємств та підприємств з державною участю. На семінарі було проведено презентацію електронного торговельного майданчика, розглянуті практичні питання по реєстрації на майданчику, а також проведена наочна демонстрація проведення торгів за процедурою аукціону.


Перший практичний семінар

27 листопада 2012 компанія ТОВ «Універсальні торговельні електронні системи» провела за адресою: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 4 готель «Санкт-Петербург» безкоштовний практичний семінар по роботі з електронною торговим майданчиком.

Семінар tender-me