02:27
31.05.2020
(час київський)

Як стати більш успішним: комерційні торги на ЕТМ

Кожен український електронний торговельний майданчик зобов'язаний функціонувати у відповідність з існуючою законодавчою базою України. Однак, внутрішній розпорядок й умови, пропоновані організаторам і аукціонерам, на кожному ресурсі встановлюються виключно автономно.

Існує ще один важливий момент: будь-який електронний аукціон або тендер в Україні повинен мати юридичне підтвердження, тобто оформлятися документально. Перш ніж починати роботу, варто уточнювати, яку конкретну схему взаємодії з контрагентами готова запропонувати та чи інша торговельний майданчик.

ТОВ Універсальні Електронні Торгові Системи - тільки ефективні торги!

ТОВ Універсальні Електронні Торгові Системи - це перша торгова площадка в Україні, що дозволяє вести електронний документообіг в режимі он-лайн. Юридичну силу кожному документу забезпечить Ваша ЕЦП (електронний цифровий підпис), отримана в нашому Центрі Сертифікації. Всі наші дії відповідають чинному законодавству України.

У чому вигода такої системи взаємодії? В першу чергу - економія Вашого особистого часу і скорочення фінансових витрат.

Схема взаємодії контрагентів:
Торговий майданчик
> аукціон > вибір переможця > оформлення документообігу > двостороннє завірення всієї документації за допомогою ЕЦП > співпрацю.

Менш трудомісткий процес закупівель і продажів дозволяє заощадити в середньому від 25% до 40% ресурсів. Причому економлять не тільки організатори, але й аукціонери!

Що Ви повинні знати про електронний торговельний майданчик?
 
Електронний торговельний майданчик - це найбільш сучасний і перспективний інструмент ведення комерційних справ. Якщо Вам необхідно провести тендери в Україні, просимо Вас ознайомитися з деякими нюансами роботи на нашій платформі.

Учасники. Стати учасниками електронних торгів мають право компанії, що здійснюють свою комерційну діяльність на території України (резиденти і нерезиденти).
Держустанови, які бажають взяти участь у торгах, всі майбутні витрати, пов'язані з фінансовим забезпеченням даного комерційного процесу (і сплату 1% у разі перемоги), зобов'язані покривати тільки за рахунок власних коштів (не бюджетних).

Он-лайн навчання. Після завершення процесу реєстрації (або до моменту реєстрації за індивідуальним запитом) організаторам аукціонів буде запропонована тестовий майданчик. У перспективі ця функція буде доступна абсолютно всім користувачам нашого ресурсу.
Навчальний відеоролик можна переглянути тут: http://tender-me.com.ua/register.html;
Реєстрація на навчальний семінар: http://tender-me.com.ua/learning.html.

Технічна підтримка. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви завжди зможете звернутися в нашу технічну підтримаю. Контактні телефони: (044) 453-22-55, (044) 453-22-88

Фінансова гарантія. Суму забезпечення аукціону встановлює організатор. Ці засоби служать підтвердженням серйозність намірів аукціонера, тобто його бажання брати участь в торгах до кінця, і зараховуються вони на наш розрахунковий рахунок. По завершенню торгів, після оголошення переможця, всі вищеназвані кошти повертаються аукціонерам в повному обсязі. Фінансова гарантія може становити 1% -5% від вартості лота.

Забезпечення чесних умов торгів. Компанія, яку представляє організатор, залишається неназваною, що дозволяє уникнути різних махінацій і застосування нечесних методів гри з боку аукціонерів. На нашій ЕТП всі аукціони та тендери України проводяться в автоматичному режимі. Весь документообіг може бути організований безпосередньо в системі. Будь-які питання, пов'язані з предметом конкретних торгів, можуть бути уточнені.

Вибір переможця. При проведенні аукціонів, переможець торгів визначається через 30 хвилин після подачі останнього речення.

Більш детальну інформацію про проведення комерційних торгів Ви зможете дізнатися після реєстрації в нашій системі.

Бажаємо Вам успішної торгівлі!