02:24
31.05.2020
(час київський)

Електронні торги при банкрутстві

Згідно з чинним законодавством України, банкрутством (неспроможністю) вважається визнана у судовому порядку нездатність боржника відновити свою платоспроможність та погасити у встановлений термін визнані арбітражним судом вимоги кредиторів. Ініціатором банкрутства може виступати як сам боржник, так і кредитор / кредитори.

Поняття електронних торгів у сфері банкрутства (відповідно і поняття «електронний торговельний майданчик») стало фігурувати в українському законодавстві з 19 січня 2013 року, коли набула чинності редакція ЗУ № 4212-VI "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22 грудня 2011 року.

Роз'яснення. До 19.01 2013 всі торги, пов'язані з реалізацією майна неспроможних юридичних та фізичних осіб, проводилися виключно в традиційній паперовій формі. Право на організацію подібних торгів отримували лише ліквідатори (арбітражні керуючі) або інші юридичні чи фізичні особи, які мають ліцензію на здійснення подібного виду діяльності.

З 19.01.2013 року кожен  електронний торговельний майданчик, що проводить комерційні тендери в Україні, може претендувати на право проведення торгів при банкрутство, за умови, що організатор торгів відповідним чином ліцензовано, а сама Інтернет-платформа має необхідні технічні та програмні ресурси.

ТОВ «Універсальні Електронні Торгові Системи» повністю відповідає вище викладеним вимогам!

Наш торговельний майданчик, організовуючий комерційні тендери в Україні, вже встигла довести на ділі свою технічну спроможність і надійність. Для роботи ми готові надати безпечний і професійно адаптований Інтернет-інструмент - нашу ЕТМ.

Увага! Для того щоб провести торги, лотами в яких буде виступати майно банкрута, арбітражні керуючі зобов'язані оголосити аукціон серед торгових бірж. ТОВ «УЕТС» готова надавати свою платформу тільки на законних підставах, тобто тільки на правах переможця подібного конкурсу.

Чому аукціон на ЕТМ так вигідний учасникам та організаторам торгів?

Відповідь досить проста. Крім того, що задіяна торгова площадка дозволяє скоротити час на пошуки покупців, позбавляє від стоси паперових документів, і економить ресурси на організацію реальних торгів, вона також дозволяє зробити подібні тендери в Україні абсолютно прозорими, чого не можна сказати про класичних торгах, що проводяться «на папері ».

До слова, вищепереліченими чинниками пояснюється і доцільність переведення всіх державних тендерів в Україні (державних закупівель) на електронні торгові майданчики.

Тим же арбітражним керуючим, хто керується світовим досвідом, пояснювати вигоди роботи з ЕТМ не буде потрібно зовсім. Вони прекрасно ознайомлені не лише з технічними зручностями, які дає ЕТМ, але і з розміром особистої винагороди (цілком законного!) За проведення операцій в подібному форматі.

Гарантії ТОВ «Універсальні Електронні Торгові Системи»

У відповідності з чинним законодавством наш торговий майданчик забезпечує наступні умови:

  •  захист конфіденційної інформації, що належить організаторам і учасникам торгів;
  •  безпека інформації, розміщеної на торговому майданчику;
  •  безперервний процес торгів від початку і до кінця (технічна оснащеність нашої платформи дозволяє гарантувати безперервність проведення аукціону);
  •  подачу пропозицій від учасників по захищених каналах і в режимі реального часу;
  •  візуально відображення всіх пропозицій і таймер, який дозволяє контролювати час після внесення останньої пропозиції.


Якщо Вам необхідна консультація з питань, що стосуються роботи з

ТОВ «Універсальні Електронні Торгові Системи», звертайтеся до нас за вказаними реквізитами: (044) 453-22-55, (044) 453-22-88.