02:49
31.05.2020
(час київський)

Електронні торги

Електронна торговельна площадка - це комплекс спеціалізованого програмного забезпечення і устаткування, організаційних заходів, які дають можливість об'єднати в єдине торгове та інформаційний простір споживачів і постачальників для проведення різноманітних відкритих електронних аукціонів. Електронний аукціон забезпечує повну взаємодію замовників з продавцями через електронний зв'язок на всіх етапах укладання угоди. Електронні торги створені для того щоб допомогти учасникам продавцям і покупцям різноманітних ринків в організації законних і ефективних торгів з продажу та закупівлі різних товарів в онлайн режимі. Ми надаємо вам якісну та правдиву інформацію про всі необхідні інструменти для укладення законних угод купівлі та продажу, проведення аукціонів і тендерів.

Наша компанія вже досить давно і успішно здійснює свою комерційну діяльність на ринку інформаційних технологій і дає вам можливість користуватися інноваційними інструментами для ефективного проведення електронних тендерів.

Нашою цільовою аудиторій є: комерційні компанії, підприємства і установи, зацікавлені в розширенні каналів збуту своєї продукції сучасними способами, корпорації та їх об'єднання через сервіси своїх електронних майданчиків, а також всі ті, хто дійсно прагне повністю оптимізувати і поліпшити свою закупівельну діяльність, знизити фінансові витрати на забезпечення свої комерційних компаній необхідними матеріалами, сировиною та всіма видами устаткування, іншими послугами та товарами.