04:43
31.05.2020
(час київський)

Види електронних торгів

Кожен кваліфікований електронний торгівельний майданчик здатен забезпечити на своїй платформі проведення кількох видів електронних торгів. Які саме будуть проведені торги (аукціон, конкурс або тендер в Україні), залежить від цілей, які переслідує їх організатор.

ТОВ Універсальні Електронні Торгові Системи завдяки своєму досвіду, а також програмній підготовці та достатньої технічної бази готова запропонувати проведення різних видів торгів на своїй платформі.

Для того щоб Вам стали більш зрозумілі можливості, які має наш електронний торгівельний майданчик, ознайомтесь, будь ласка, з найбільш поширеними видами електронних торгів.

Види торгів

Аукціон (торги на пониження). Суть подібної торговельної операції досить проста: всі аукціонери, заздалегідь допущені до торгів, в обумовлений час заходять в Інтернет за допомогою особистих, зареєстрованих в певній торговельній системі аккаунтів (облікових записів).
Всі ставки під час аукціону здійснюються в режимі реального часу. Переможцем визнається аукціонер, чия ставка за певний проміжок часу не була перекрита більш кращою (по ціні) пропозицією.

Такий вид торгів актуальний для організаторів торгів, оскільки дозволяє їм закупити товар або послуги на більш вигідних умовах, ніж передбачалося спочатку.

Запит цінових котирувань. Подібний вид торгів актуальний при закупівлях невеликих партій серійних товарів. У таких торгах повинні брати участь мінімум троє продавців. Подаються котирування (цінова пропозиція потенційного продавця) всього один раз. Переможцем стає той учасник, який пропонує найменшу ціну при всіх інших задовольняють запити покупця умовах.

Конкурс. Тендери в Україні проводяться в тих випадках, коли організатор бажає придбати певний товар, але не робить основний і винятковий акцент на найнижчу його вартість. Оцінка проводиться з урахуванням певних параметрів по заздалегідь озвученої всім учасникам схемою. Переможець стає аукціонер, що зробив найбільш вигідну пропозицію по всім заданим критеріям.

Крім того, проведені торги можуть бути як відкритими, так і закритими. Відмінність останніх полягає в тому, що до участі в таких комерційних угодах запрошуються тільки аукціонери, вибрані організатором.

Наш торгівельний майданчик ТОВ «Універсальні Електронні Торгові Системи» якраз призначений для проведення вище перелічених торгів.

Пройдіть нескладну реєстрацію і ознайомтеся з усіма можливостями нашого ЕТМ більш детально.


Успіхів Вам у всіх починаннях!